קבוצת גיתם

שמעו סיפור... החיים שלנו מורכבים מסיפורים. כל דבר שאנחנו רואים, שומעים או אומרים, הוא סוג של סיפור. סיפור טוב, יש לו התחלה אמצע וסוף. הסוף שלנו רחוק מלהיכתב, אבל כאן תוכלו לקבל הצצה לחלק מהפרקים המרתקים שכבר נכתבו ב39 שנות קיומנו...

מה הסיפור שלנו?

הסיפור שלנו הוא סיפור של תשוקה ואהבה כנה למקצועות הפרסום והתקשורת. אהבה אמיתית לאתגרים וללקוחות שניצבים מאחוריהם. את יסודות התשוקה האלה שתלו "האבות המייסדים", אי שם בשנת 1979 - יוחנן גולדברג ז"ל ומשה תאומים. מראשי התיבות שלהם גם נולד השם "גיתם". שנתיים לאחר מכן, הצטרף בנו של גולדברג, מודי כידון ויחד נבנה סיפור של חברה שמקדישה את כל כולה לערך אחד מוביל- יצירתיות.

בשנת 1994 הייתה גיתם לחברת הפרסום הראשונה בישראל אשר נכנסה לשותפות עם סוכנות בינלאומית מובילה- BBDO, אשר מחזיקה 49% ממניותיה.

בשנת 2010 הצטרפה לקבוצה שותפה חדשה עם רוח ואנרגיה חדשה- ד"ר יעל אלמוג זכאי.

מאז ועד היום התבססה גיתם כקבוצת התקשורת השיווקית הגדולה בישראל ומורכבת מקשת של פתרונות בעולם התקשורת השיווקית - פרסום, יח"צ, ניהול משברים, תוכן, דיגיטל, דאטה, סושיאל, פרפורמנס ומדיה, אשר חוברים יחד לגוף אחד עוצמתי העומד לרשותם של לקוחותינו.

עבורנו, שנת 2020 היא שנה של מנהיגות חדשה, דור חדש ובועט שלוקח את מושכות הקבוצה בהובלתו של השותף הצעיר בקבוצה והמנכ"ל שלה, עדו הר-טוב.

יש לנו עוד המון מה לספר לכם, אבל אם אתם רוצים להכיר אותנו באמת, פשוט הישענו אחורה וצפו בעבודות שלנו. הן מדברות בעד עצמן.

האנשים שלנו

עדו הר-טוב

עדו הר-טוב

מנכ"ל קבוצת גיתם
ליאור טנר

ליאור טנר

מנכ"ל פרסום
אייל סעדה

אייל סעדה

מנכ"ל PEACH
עומר יפת

עומר יפת

סמנכ"ל כספים
מיכל שרייבר

מיכל שרייבר

מנכ"לית Web-Done
הילה גבאי

הילה גבאי

מנכ"לית PORTER NOVELLI
דוד אנוליק

דוד אנוליק

מנכ"ל IM
גיא וינגסט

גיא וינגסט

סמנכ"ל אסטרטגיה
אורית שצברג

אורית שצברג

סמנכ"לית לקוחות
רועי תורג'מן

רועי תורג'מן

סמנכ"ל לקוחות
איה בכור

איה בכור

סמנכ"לית קריאטיב
שירן גרוס

שירן גרוס

סמנכ"לית תפעול ומשאבי אנוש
מירב פלד

מירב פלד

סמנכל"ית ייצור ודיזיין
מעין דאובר

מעין דאובר

סמנכ"לית דיגיטל

גיתם BBDO - משרד הפרסום שלנו.

מכאן הכל התחיל וזהו הלב של הקבוצה ומפעל הרעיונות שלנו אשר ממציא את עצמו כל פעם מחדש עם קמפיינים חדים, חכמים, חמים, מדוייקים, מצחיקים, מרגשים וכולם למטרה אחת- הצלחתם של לקוחותינו.

הלקוחות שלנו

שעה שמחה

1 בשבוע

גיל ממוצע

33

רעיונות קריאייטיבים בעבודה

70

חברות בקבוצת גיתם

6